دانش اخلاق و مديريت(منبع و فهرست دار)

مطالب دیگر:
📎کاربرد رایانه در نقشه کشی معماری📎پاورپوینت بررسي ریکاوری بازگشت به حالت اولیه و خستگی📎پاورپوینت رهنمودهایی برای کاربرد برنامه همگام سازی📎پاورپوینت روش های ارزیابی اجرای بی هوازی📎پاورپوینت بررسي ساختار عضله📎پاورپوینت بررسي سایتوکاین های عضله و اثرات ورزش بر آن ها📎پاورپوینت بررسي سروتونين در انسان📎پاورپوینت صورت سود و زیان در تئوری حسابداری📎پاورپوینت بررسي طراحی تمرین در فوتبال📎پاورپوینت برررسی فلسفه و ارتباط آن با تربیت بدنی📎پاورپوینت بررسی فیزیولوژی ورزشی (خستگی)📎پروژه پاورپوینت فیزیولوژی ورزشی📎پاورپوینت بررسي لاكتات و فعاليت بدني، فيزيولوژي ورزشي📎پاورپوینت بررسي مبانی کنترل تمرین ورزشكاران📎پاورپوینت متابولیسم پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک📎پاورپوینت بررسي مفصل زانو📎پاورپوینت بررسي مقابله با خلق منفي📎پاورپوینت بررسي مهارت رفتار جرأت‌ مندانه📎پاورپوینت همودینامیک و تغییرات شیمیایی خون📎پاورپوینت بررسي محیط سرد بر فعالیت های ورزشی📎پاورپوینت تاثیر محیط گرم بر فعالیت های ورزشی📎عوامل انحطاط تمدن‌ها و حکومت‌ها از دیدگاه ابن‌ خلدون📎مقاله امنیت شبکه‌ های کامپیوتری📎جزوه آموزشي امور مالي بيمه سینا📎بررسی نقش ایلات و گروه‌های قومی در تحولات عصر قاجاریه
تحقيق متشکل از 25 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت بخشی از محتوا :: 1- مقدمه 1 2- اخلاق و مدیریت 2 3- مسایل اخلاقی در مدیریت 3 4- ویژگی های مسایل اخلاقی در مدیریت 5 5- تجزیه و تحلیل مسایل اخلاقی در مدیریت 7 6- اقتصاد و اخلاق مدیریت 8 7- |31013499|اِی اف-afo|تحقيق دانش اخلاق و مديريت(منبع و فهرست دار)
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانش اخلاق و مديريت(منبع و فهرست دار) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تحقيق
متشکل از 25 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
1- مقدمه 1
2- اخلاق و مدیریت 2
3- مسایل اخلاقی در مدیریت 3
4- ویژگی های مسایل اخلاقی در مدیریت 5
5- تجزیه و تحلیل مسایل اخلاقی در مدیریت 7
6- اقتصاد و اخلاق مدیریت 8
7- حقوق و اخلاق مدیریت 9
8- فلسفه و اخلاق مدیریت 9
9- محتوای مدیریت اخلاقی و تأثیر اقتصاد بر آن 10
10- قانون و اخلاق مدیریت 12
11- انتخاب مدیریت اخلاقی 12
12- قانون: تبلور مدیریت اخلاقی در جامعه 13
13- ویژگی ها و شرایط اجرای قانون 14
14- قانون و اخلاق در مدیریت 16
15- زمینه های شکل گیری قانون... فرایندهای فردی 17
16- فرایندهای گروهی 18
17- فرایندهای اجتماعی 19
18- فرایندهای سیاسی 19
19- اخلاق در عمل 20
20- سودمند گرایی: تئوری فرجام گرایی 21

مقدمه :
مديريت . مهمترين عامل در حيات رشد و بالندگي و يا از بين رفتن نهادها ، سازمان ها و اجتماع است و مدير روند حركت از وضع موجود به سوي وضعيت مطلوب را هدايت مي كند و در هر لحظه براي ايجاد آينده اي بهتر در تكاپوست . در اين مقاله با عنوان اخلاق و مديريت به بررسي طبيعت مشكلات اخلاقي در نهادها پرداخته شده است : بررسي مشكلات موجود و نيز رقابت هاي پيچيده اي به منظور برقراري توازن بين منافع اقتصادي و تعهدات اجتماعي .
اخلاق در مديريت بر اين اساس كه روابط ما با اعضاي جامعه اي كه در آن فعاليت داريم چگونه است و چگونه بايد متمركز گردد ، استوار است . بدون شك مهمترين و حساس ترين مسأله در مديريت ايجاد تعادل و توازن بين عملكرد اقتصادي و عملكرد اجتماعي است .
اخلاق در مديريت امروزه از مسائلي نظير ارتشاء ، دزدي و تباني فراتر مي رود . هنگام مواجهه با چنين مسائلي چگونه بايد تصميم گيري كرد و چه چيزي صحيح ، مناسب و عادلانه است . در اين مقاله شيوه ي تصميم گيري ما در قبال جامعه و مسائل مديريتي را مورد تجزيه و تحليل قرار مي دهد .
همچنين در اين مقاله به بحث در خصوص تأثير اقتصاد بر مديريت اخلاقي پرداخته مي شود و با استخدام تئوري فرد براي مواجهه با يك مشكل اخلاقي ، روش تجزيه و تحليل اقتصادي را بر اساس عوامل بازار بررسي مي كند . اگر اخلاق و تناسب و تعادل در امور حاكم شود مي توان انتظار مديريتي صحيح و اخلاقي را داشت . مدير بايد با توازن در امور و سياست « نتيجه و بهره برداري مناسب » بتواند يك سازمان ، يك نهاد وارگان را به خوبي اداره كند . اميد است اين تحقيق توانسته باشد عنوان «اخلاق در مديريت » را متناسب با ارائه كار ، به صورت علمي و تئوري معرفي كند .